Fotograf Ślubny Poznań

Stodoła Baborówko – ślub boho

Stodoła Baborówko – ślub boho

Wesele w stodole – stylu boho.

Idealny ślub boho to: natura, drewno, hand-made, mnóstwo dodatków, misternie wykonanych ozdób nawiązujących do bliskości z przyrodą i powrót do korzeni. Wszystko to oferuje Stodoła Baborówko. Gdy dowiedziałem się, że Marysia i Konrad zamierzają zorganizować wesele w stodole, wiedziałem, że będzie to przepiękny ślub i wyjątkowe wesele.

Make up: OLGA JANICKA WIZAŻ

Suknia Ślubna: DANUTA DROŻDŻEWSKA
Cukiernia/Tort: CIACHOWNIA
Florystyka: DEKORUJ.MY
Miejsce przyjęcia: PAŁAC BABORÓWKO – ZABYTKOWA STODOŁA
Oprawa muzyczna: DJ DUAL
Fotografia i Film: MAREK BŁACHNIO – FOTOGRAFIA I FILM

Para młoda przygotowywała się do tego dnia od wielu miesięcy. Świecący napis z ich inicjałami, Konrad wykonał własnoręcznie. Byłem pod wrażeniem ogromu wykonanej przez niego pracy, gdy co kilka miesięcy przesyła mi zdjęcia z etapów budowy.

Piękna suknia Marysi wykonana przez DANUTA DROŻDŻEWSKA idealnie współgrała z wiankiem i bukietem kwiatów w stylu boho, pięknie uplecionym przez DEKORUJ.MY . Również ozdoby i wystrój kościoła idealnie nawiązywały do stylu całej uroczystości.

Wesele w stylu boho jest niczym zobowiązanie do przestrzegania ściśle określonego stylu, gdzie ozdoby harmonijnie łączą się z naturą. Klimatyczna Stodoła w PAŁAC BABORÓWKO – ZABYTKOWA STODOŁA  wydaje się być wyborem idealnym na tego typu przyjęcie weselne. Na miejsce Marysia i Konrad przyjechali Mustangiem: wymarzonym autem Konrada który z pewnością śnił mu się po nocy.

Zabawa i tańce w blasku prześwitującego przez drewniane deski światła dawały niesamowite wrażenie. Genialne prowadzenie wesela, animacje integracyjne i dekoracja światłem jakie zaprezentował nam wszystkim DJ DUAL spowodowało, że deski parkietu uginały się pod wyśmienitą zabawa i szaleństwem do białego rana.