Fotograf Ślubny Poznań

Siedem Drzew – sesja idealna

Miłość czysta, bezgraniczna i niczym nie skalana jest tym co scala dwojga zakochanych w sobie ludzi na zawsze. Przedstawiam Wam zakochaną w sobie do granic możliwości parę: Gosie i Piotrka, którzy zamarzyli sobie sesję zdjęciową w Siedem Drzew. Cokolwiek by się nie działo, jak wiele na drodze życiowej przeszkód by nie spotkali, to dzięki szczerej miłości pokonają wszelkie troski i pozostaną szczęśliwi na zawsze.

Najlepsi z najlepszych:

Make up: LENA MAKIJAŻYSTKA
Cukiernia/Tort: TORTY WESELNE NOWACZYK
Florystyka: PRACOWNIA FLORYSTYCZNA MAGDALENA MUSIELAK
Miejsce przyjęcia: RANCZO SMYCZYNA
Oprawa muzyczna: 4 FUN DJ
Fotografia i Film: MAREK BŁACHNIO – FOTOGRAFIA I FILM

Siedem Drzew to wspaniałe miejsce. Po pierwsze, znajduje się tam restauracja z doskonałą kuchnia oferującą sezonowe dania. ponieważ serwowane tam dania to istne „niebo w gębię” gości jest tam zawsze sporo. Po drugie , restauracje i hotel otoczona jest ogrodem botanicznym przepełnionym różnorodna roślinnością sprowadzona z całego świata. Duże przestrzenie, romantyczne zakątki, woda, skały i bujna roślinność to elementy z których Siedem Drzew pod Biskupicami może być dumne.

Przygotowania w malowniczym Ranczo Smyczyna

Praca w nowym miejscu wyzwala w nas pokłady dodatkowej energii, adrenaliny. Im więcej nowych elementów tym bardzie się cieszymy, gdyż dzięki temu jesteśmy bardziej kreatywni.
Tak było i tym razem. Pokonując sporo kilometrów dotarliśmy do przepięknego i malowniczego RANCZA SMYCZYNA gdzie odbywać się miało zarówno przyjęcie weselne jak i przygotowania Gosi i Piotrka. Dzięki temu mieliśmy okazję wykonać niepowtarzalne ujęcia z przygotowań jaki bardzo popularny i jeszcze bardzie lubiany przez wszystkie panny młode first-look.
Na miejscu była już nam świetnie znana jedna z najlepszych makijażystek jaką znamy LENA. Która jak zwykle wniosła się na wyżyny i przepięknie umalowała Gosie co z resztą nie umknęło naszym kadrom.

First-look na romantycznej werandzie.

Gdy już nasza cudowna para była w pełnej krasie, Gosia w swej zjawiskowej sukni z długim trenem, olśniła widokiem Piotrka, który zobaczył ja w pełnej krasie po raz pierwszy. Dzięki temu że first-look odbył się na dużym tarasie zewnętrznym mieliśmy okazje zrealizować ujęcia filmowe z drona, które pięknie wkomponowują się w opowieść filmową.

Ceremonia kościelna

Ceremonia kościelna to również eksplozja wzruszeń. Dzięki dekoracji kwiatowym od PRACOWNIA FLORYSTYCZNA MAGDALENA MUSIELAK prosty i skromny kościółek nabrał cudownej formy. Czerwony akcent kolorystyczny pięknie dopełniał wszystkie kompozycji i nawiązywał oczywiście do bukiety Gosi.

Szanona zabawa z 4fundj

Po ceremonii wróciliśmy do Rancza gdzie czekała na nas niesamowita zabawa zaserwowana nam przez niezastąpionego i chyba najlepszego DJ jakiego znam 4 FUN DJ który nie nie dał szans maruderom i malkontentom i sprawił że parkiet był pełen przez całe wesele.

Pierwszy taniec w chmurach

Gosia i Piotrek przygotowali cudowne wesele. Przemyślane do samego końca. Niesamowity tort w kształcie serce od TORTY WESELNE NOWACZYK to jeden z wielu robiących wrażenie atrakcji jakie zaplanowali dla gości. Jednak był moment, że zostali totalnie zaskoczeni. Goście zorganizowali im cudowna niespodziankę w postaci pokazu zimnych ogni oraz raz świetlnych które pięknie dopełniły obrazu kończącego materiał z tego dnia.

Zobacz więcej historii na : https://marekblachnio.pl/historie/