Portfolio

FOTOGRAFIA

Fotografie są jak zamrożone uczucie, tchnienie miłości, fragment większej opowieści, interpretowany przez oglądającego w swój wyjątkowy sposób.

Odtwórz wideo

FILM

Film jako doskonałe uzupełnieniem tego artystycznego wyrazu, pozwala nam zobaczyć więcej gestów, uśmiechów, złapać tę ulotną chwilę spojrzenia dwóch zakochanych osób.

01

Paulina i Patryk I Klip Ślubny I Zamek Czocha I Pałac Jaśminowy

Odtwórz wideo

Wyobraźcie sobie, że macie pasję która jest ważnym aspektem Waszego życia. Pasję która pochłania całkowicie Was i Waszą druga połówkę. O pasji do historii, husarii i czasów średniowiecznych powiedzieli mi Paulina i Patryk. Dlatego sesja w Zamku Czocha jaką razem wykonaliśmy była dla nich nie tylko ciekawa ale była spełnieniem ich marzeń...

02

Patrycja i Johny I Klip Ślubny I Rezydencja Solei I Sesja w szklarni

Odtwórz wideo

Gdy pierwszy raz poznałem Patrycje i Johnego pomyślałem że są to ludzie poważni i lekko zdystansowani. Ponieważ życie nie raz mnie nauczyło że należny nikogo oceniać pochopnie czekałem z niecierpliwością na dzień ich ślubu. Piękna ceremonia plenerowa w ogrodzie Rezydencji Solei potwierdziła że Pati I Johny to osoby wrażliwe i pełne ciepła, a sesja w opuszczonej szklarni pokazała jak pięknie się oni przytulają i jak bardzo kochają!

03

Patrycja i Johannes I Klip Ślubny I Pałac Kobylniki

Odtwórz wideo

Gdy realizujemy dwujęzyczne ślubu wiemy , że wszystko jest możliwe. Wiemy że luźna mentalności i otwartość obcokrajowców powoduje że te śluby są całkiem inne. Więcej jest w nich otwartości, nieskrępowania, życzliwości. Może to wynika z naszej Polskiej kultury i mentalności że czasami trudno jest nam tak się otworzyć na innych, na świat. Ślub Patrycji i Johannesa odbywający się w Pałacu w Kobylnikach, pokazał nam kolejny raz jak wspaniale my ludzie innych kultur potrafimy się razem bawić, pomimo różnic i często niepotrzebnych uprzedzeń. W tym klipie zobaczycie też jak trudny jest polski język i jak doskonale Johannes sobie poradził z iście trudnym zadaniem - przysięga w języku polskim.

04

Klaudia i Mateusz I Klip Ślubny I Sesja ślubna nad morzem

Odtwórz wideo

Powiew wiatru, szum fal, zachód słońca i ukochana osoba przy boku... Czego chcieć więcej? Taką przygodę przeżyliśmy z Klaudią i Mateuszem - parą z którą zaprzyjaźniłem się od pierwszego spotkania. Dla takiej pary jesteśmy w stanie pojechać na koniec świata by poczuć te emocje i zapach prawdziwej miłości unoszącej się w powietrzu.

05

Jagoda i Szymon I Klip Ślubny I American Worrior

Odtwórz wideo

American Worrrior - tak nazywa się najtwardszych zawodników Footbalu Amerykańskiego. Szymon jest zawodnikiem ligi PLFA stąd motyw przewodni tego klipu. Na ślubie Jagody i Szymona nie mogło zabraknąć braci z kompani drużyny Kozły Poznań którzy razem z druhnami zrobili staniały spektakl.

06

Carola i Hubert I Klip Ślubny I Weranda home

Odtwórz wideo

Ten rok obfitował w niesamowite śluby na jakich mieliśmy zaszczyt bywać. Takim kolejnym epickim był Caroli i Huberta zorganizowany w Weranda Home w Sławicy. Poza Ceremonią na pomoście mogliśmy ujrzeć też siedem druhen i drużb, międzynarodowa obsadą gości i oprawę iście Amerykańską ceremonii.

Jeśli spodobały Wam się nasze filmy, zainspirowały Was, poczuliście gęsia skórkę to bardzo się cieszymy.
Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz i zapoznanie się z naszą pełna ofertą.