O mnie

Hej jestem Marek Błachnio !

Jestem szczęśliwy mężem i ojcem dwójki cudownych chłopaków. Uwielbiam aromatyczną kawę, dobre kino i … żelki w każdej postaci. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, przebywać z nimi, poznawać ich historie. Ale uwielbiam też ludziom sprawiać radość i dlatego zostałem fotografem...

Gdzie Fotograf Ślubny Poznań
Gdzie Fotograf Ślubny Poznań

fot. Wojciech Wrazowski

Obrazy, fotografie i filmy towarzyszyły mi już od dziecka, dlatego że mój dziadek Józef był podróżnikiem a ze swoich wypraw przywozili mnóstwo fotografii. Ojciec Henryk natomiast był artystą fotografikiem, znanym z pięknych albumów ze zdjęciami oraz licznych wystaw z podróży z całego świata. Dziś ja kontynuuję tradycje rodzinną, łącząc pasję, doświadczenie i trendy które ciągle ewoluują w branży ślubnej. W fotografii ślubnej uwielbiam to że mogę tworzyć wspomnienia, takie które wywołując uśmiech na twarzy, radość, wzruszenie. Jestem uczestnikiem wielu cudownych i podniosłych chwil , które trwają zaledwie sekundy , ale dzięki moim fotografią, będą zapamiętane na wieczność. Moje kochane pary często powtarzają mi że na ich ślubie byłem jak przyjaciel rodziny, pomocny, tworzący radosna atmosferę,

Ja i moja cudowna ekipa!

Ale fotografia to nie wszystko co uwielbiam robić. Dzięki mojej niezastąpionej ekipie dwóch wspaniałych i mega kreatywnych pomocników (Krystiana i Julity) tworzymy także filmy ślubne, które są wspaniałym uzupełnienie do jakże niezastąpionych fotografii.

Jesteśmy jak rodzina, która zawsze się wspiera. Rozumiemy się bez słów i dlatego w czasie pracy nie przeszkadzamy sobie i nie wchodzimy w kadry. Wręcz przeciwnie: zawsze sobie pomagamy co sprawia że nasza praca jest nieinwazyjna a atmosfera przesympatyczna!

Zawsze powtarzam że filmy są jak dobre wino nabierają wartości po miesiącach a nawet latach. To upływający czas wymazuje nam z pamięci istotne szczegóły, detale, gesty. Takie które tylko film może nam przypomnieć. Naszą złota zasada jest fakt tworzenia zdjęć i filmów: ciekawych, o niepowtarzalnych kadrach, owiniętych w artystyczną wizję , pięknych.

Profesjonalny Fotograf Ślubny Poznań

Kochamy nasze pary za to że nam zaufały, a w zamian wkładamy całe nasze serducha w wykonywaną pracę!

Wy o Nas - Czyli miód na nasze serca!