make sure to check this out:

O MNIE

Kilka słów od siebie dla Was i od Was o nas...

Hej, jestem Marek!

Jestem szczęśliwym mężem i ojcem 2 cudownych chłopaków. Uwielbiam aromatyczną, gorącą kawę w każdej postaci. Ponieważ też sam spełniam się w kuchni doceniam i szanuję to co jem. Jedną z moich specjalności jest robienie sushi którym często zajadamy się z moja kochana żonką. 

Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, przebywać z nimi, poznawać ich historie. Ale uwielbiam też ludziom sprawiać radość i dlatego zostałem fotografem…

Obrazy, fotografie i filmy towarzyszyły mi już od dziecka, dlatego że mój dziadek Józef był podróżnikiem  a ze swoich wypraw przywozili mnóstwo fotografii. Ojciec Henryk natomiast był artystą fotografikiem, znanym z pięknych albumów ze zdjęciami oraz licznych wystaw z podróży z całego świata. Dziś ja kontynuuję tradycje rodzinną, łącząc pasję, doświadczenie i trendy które ciągle ewoluują w branży ślubne. W fotografii ślubnej uwielbiam to że mogę tworzyć wspomnienia, takie które wywołując uśmiech na twarzy, radość, wzruszenie. Jestem uczestnikiem wielu cudownych i podniosłych chwil , które trwają zaledwie sekundy , ale dzięki moim fotografią, będą zapamiętane na wieczność. Moje kochane pary często powtarzają mi że na ich ślubie byłem jak przyjaciel rodziny, pomocny, tworzący radosna atmosferę, rozładowujący napięcie, ale również nieinwazyjny i dyskretny. Takie słowa to miód na moje serce.

JA I MOJA EKIPA

Ale fotografia to nie wszystko co uwielbiam robić. Dzięki mojej niezastąpionej ekipie dwóch wspaniałych i mega kreatywnych pomocników (Krystiana i Viktori) tworzymy filmy ślubne, które są wspaniałym uzupełnienie do jakże niezastąpionych fotografii z tego najważniejszego dnia życia. Zawsze powtarzam że filmy są jak dobre wino nabierają wartości po miesiącach a nawet latach. To upływający czas wymazuje nam z pamięci istotne szczegóły, detale, gesty. Takie które tylko film może nam przypomnieć. Naszą złota zasada jest fakt tworzenia zdjęć i filmów: ciekawych, o niepowtarzalnych kadrach, owiniętych w artystyczną wizję , pięknych.
Kocham moje pary za to że mi zaufały, a w zamian w swoja pracę wkładam całe moje serce.

WASZE OPINIE O NAS

WY O NAS CZYLI: MIÓD NA NASZE SERCA

Marku mimo moich Wszystkich kiepskich dni i snów spędzających sen z powiek (czy wszystko będzie dobrze I czy wszystko się uda) Razem ze Swoją ekipa sprawiliście że ten dzień był jak bajka ! Twoje pozytywne nastawienie i energia nie pozwaly na stres !!;) Film odebraliśmy w czwartek A ja już go znam na pamięć I gdy oglądamy wspólnie to emocje wracają jak bumerang ! Dziękujemy za Wasz Profesjonalizm wiem że nie było że mną Łatwo ;) Ale zdjęcia są Magiczne uchwyciłeś takie emocje achhh... CUDO!;* ps. mam nadzieję że miło będziesz wspominał niezdyscyplinowaną i najbardziej roześmiana parę na sesji ;);*
Zuzanna i Marcin
Marka i jego ekipę polecił nam Dj który grał na naszym weselu - i tak sobie myślę że chyba nic lepszego nie mogło nam się przytrafić! ❤ Już na pierwszym spotkaniu wiedziałam że to właśnie jego szukaliśmy! Człowiek z pasją, widać ze kocha to co robi i robi to fantastycznie! Zdjęcia jak i film po prostu piękne, po kilku miesiącach oglądania wciąż budzą w Nas takie emocje jak w dniu w którym odebraliśmy materiał. Cała ekipa bardzo pomocna, pokierowali Nas w dniu ślubu, co i jak mamy robić żeby wyszło pięknie i tak też wyszło! ? Polecamy z całego serca i jeszcze raz dziękujemy!!! Aniołki ❤❤❤
Dominika i Janek
Jeszcze raz dziękujemy za wspaniały materiał! zdjęcia jak i film są zachwycające. Jakość i profesjonalizm na najwyższym poziomie. ?
Gosia i Piotrek
Marku, chcielibyśmy Tobie podziękować z całego serca za wspaniałe zdjęcia oraz pełen wzruszeń film ślubny jaki dla nas przygotowałeś ? atmosfera jaką wprowadzałeś w tym ważnym dla Nas dniu sprawiła, że stres poszedł w zapomnienie ?? będziemy Tobie wdzięczni do końca życia za to że w profesjonalny sposób uwieczniłeś każdą chwilę naszego Ślubu.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie ??
Kinga i Artur
Mistrz nad Mistrzami, Najlepszy z Najlepszych! :) Marku, przede wszystkim DZIĘKUJEMY! Oglądając zdjęcia i film możemy wrócić zawsze do Najcudowniejszego Dnia w Naszym Życiu! Uwieczniłeś wszystkie magiczne momenty z Tego Dnia :) Wszystkie emocje wracają, kiedy mamy album w rękach, a łezka w oku się kręci ze wzruszenia :) Najpiękniejsza pamiątka! Profesjonalista! Nie tylko Marek ale też Wiktoria i Krystian to zdecydowanie Mistrzowie w swoim fachu. Super zgrana ekipa, co ma ogromny wpływ na jakość ich pracy :)
Monika i Marcin
Marek jest profesjonalistą na każdym kroku. Od pierwszego spotkania aż po to, kiedy odbieraliśmy zdjęcia. Doskonale doradzał, był elastyczny, w trakcie ślubu i wesela działał tak, że nie było go widać, a w czasie pleneru zbudował taką atmosferę, że nawet najbardziej zamknięta w sobie osoba na pewno by się otworzyła :)
Agnieszka i Filip
Kilka miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać wynik Twojej pracy, powiedzielibyśmy: MAJSTERSZTYK!
Dziękujemy!!!
Marta i adam
Miłość, łzy wzruszenia , radość, uśmiechy.... Dziękujemy Marku że możemy przeżywać znów te wspaniałe chwile . Nasze emocje , gesty , uczucia które zostały tak pięknie ubrane w kolor,światło i dźwięk tworząc przepiękną opowieść o naszym najważniejszym dniu w życiu i o tym co jest najpiękniejsze i najcenniejsze między nami. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność . Mimo stresu jaki przeżywaliśmy, dzięki Twoim sugestiom i podpowiedziom daliśmy radę.:D Efekt końcowy jest niesamowity. Jesteśmy jedną z wielu Twoich par , nasze zdjęcia są jedne z tysięcy, które wykonałeś, ale dla nas jest to najpiękniejsza pamiątka z tych magicznych chwil które dzięki Tobie będą wiecznie żywe. Dziękujemy za Twój profesjonalizm i zaangażowanie, za ciepło, zrozumienie i wsparcie.
Paulina i Mikołaj
Marku,
Wspominamy i cieszymy się każdą uwiecznioną chwilą z naszego najpiękniejszego dnia w życiu i wymarzonego pleneru. Efekty końcowe zapierają dech w piersiach.
Łzy wzruszenia pojawiają się za każdym razem, gdy oglądamy film i zdjęcia - nie tylko u nas, ale i u naszych najbliższych.
A clip rozłożył nas wszystkich na łopatki! Brak nam słów by opisać nasz zachwyt, zadowolenie i szczęście.
Całość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.
Cudowne zdjęcia i film oddający w pełni emocje, które przeżywaliśmy podczas ceremonii ślubnej i wesela. Wszystko absolutnie przepiękne, prawdziwe, jedyne w swoim rodzaju. Piękniejszych nie mogliśmy sobie wymarzyć!
Jesteśmy przeszczęśliwi, że dzięki Tobie mamy przecudowną pamiątkę na całe życie.
Weronika i Krzysztof
To na prawdę super sprawa spotkać kogoś, kto kocha swoją pracę i wykonuje ją z pasją. Takiego Fotografa życzymy wszystkim!
Dziękujemy za profesjonalizm, nieustający uśmiech, wyczucie, smak, klasę oraz wytrwałość! Świetnie się nam współpracowało z Markiem i całą ekipą.
Zdjęcia urzekają naturalnością, są pełne autentycznych emocji -> jest w nich wszystko! klimat tamtego dnia, nasza miłość, szczęście, radość rodziny i przyjaciół. Z przyjemnością będziemy wracać do tego jakże ważnego momentu naszego życia za każdym razem oglądając nasz cudowny album ślubny. Film powala! Jeszcze raz dziękujemy!
Pozdrawiamy
Katarzyna i Bartosz
Marku dla Ciebie był to jeden z wielu dni z aparatem w ręku, a dla nas najważniejszy dzień w życiu :) i trzeba stwierdzić, że zawód masz cudowny, bo Twoja praca polega na uwiecznianiu szczęśliwych chwil jeszcze szczęśliwszych ludzi <3 Każde zdjęcie zrobione przez Ciebie oddaje w pełni emocje, które przeżywaliśmy z Krzysztofem podczas ślubu i wesela oraz entuzjazm i energię, którą wnieśli Nasi goście :D Dziękujemy za Twoją obecność i wykonaną przez Ciebie pracę, bo ona zostanie z nami na całe nasze wspólne życie :) Dajemy szóstkę z plusem!!!
Kasia i Krzysiek
sesja ślubna z drona
Marku, wczoraj na rocznicę ślubu oglądaliśmy i film i zdjęcia które dla nas zrobiłeś. I jedno i drugie wywołują ogromne emocje i przywołują super wspomnienia. Wszystko wygląda przepięknie, tak jak sobie wymarzyliśmy. Super ujęcia, piękna muzyka! Nie tylko u nas film wyciska łzy z oczu! Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pamiątki i za ogrom zaangażowania w dokumentowanie naszego ślubu!
Kasia i Krzysiek
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektów naszej współpracy z Tobą, zarówno w dniu naszego ślubu jak i podczas sesji plenerowej. Od początku urzekło nas Twoje zaangażowanie i pasja, z jaką oddajesz się fotografowaniu. Musimy dodać, że sama współpraca z Tobą była dla nas wspaniałym doświadczeniem i przyniosła nam dużo radości - tych niesamowitych chwil spędzonych w plenerze, wypełnionych śmiechem, żartami oraz naszymi desperackimi próbami zachowania powagi żeby zdjęcia wyszły "nastrojowo" na pewno długo nie zapomnimy! Twój profesjonalizm oraz poczucie humoru pozwoliło stworzyć atmosferę sprzyjającą kreatywnym pomysłom oraz efektywnej współpracy, której owoce możemy podziwiać w naszym albumie oraz na filmie.
Ewa i Uli
013 / 013