O MNIE

Hej jestem Marek Błachnio !

Jestem szczęśliwy mężem i ojcem dwójki cudownych chłopaków. Uwielbiam aromatyczną kawę, dobre kino i … żelki w każdej postaci. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, przebywać z nimi, poznawać ich historie. Ale uwielbiam też ludziom sprawiać radość i dlatego zostałem fotografem...

 

fot. Wojciech Wrazowski

fot. Wojciech Wrazowski

 

Obrazy, fotografie i filmy towarzyszyły mi już od dziecka, dlatego że mój dziadek Józef był podróżnikiem  a ze swoich wypraw przywozili mnóstwo fotografii. Ojciec Henryk natomiast był artystą fotografikiem, znanym z pięknych albumów ze zdjęciami oraz licznych wystaw z podróży z całego świata. Dziś ja kontynuuję tradycje rodzinną, łącząc pasję, doświadczenie i trendy które ciągle ewoluują w branży ślubnej. W fotografii ślubnej uwielbiam to że mogę tworzyć wspomnienia, takie które wywołując uśmiech na twarzy, radość, wzruszenie. Jestem uczestnikiem wielu cudownych i podniosłych chwil , które trwają zaledwie sekundy , ale dzięki moim fotografią, będą zapamiętane na wieczność. Moje kochane pary często powtarzają mi że na ich ślubie byłem jak przyjaciel rodziny, pomocny, tworzący radosna atmosferę, rozładowujący napięcie, ale również nieinwazyjny i dyskretny. Takie słowa to miód na moje serce.

Ja i moja cudowna ekipa!

Ale fotografia to nie wszystko co uwielbiam robić. Dzięki mojej niezastąpionej ekipie dwóch wspaniałych i mega kreatywnych pomocników (Krystiana i Julity) tworzymy także filmy ślubne, które są wspaniałym uzupełnienie do jakże niezastąpionych fotografii.

Jesteśmy jak rodzina, która zawsze się wspiera. Rozumiemy się bez słów i dlatego w czasie pracy nie przeszkadzamy sobie i nie wchodzimy w kadry. Wręcz przeciwnie: zawsze sobie pomagamy co sprawia że nasza praca jest nieinwazyjna a atmosfera przesympatyczna!

Zawsze powtarzam że filmy są jak dobre wino nabierają wartości po miesiącach a nawet latach. To upływający czas wymazuje nam z pamięci istotne szczegóły, detale, gesty. Takie które tylko film może nam przypomnieć. Naszą złota zasada jest fakt tworzenia zdjęć i filmów: ciekawych, o niepowtarzalnych kadrach, owiniętych w artystyczną wizję , pięknych.

Kochamy nasze pary za to że nam zaufały, a w zamian wkładamy całe nasze serducha w wykonywaną pracę!

Wy O nas!

Czyli miód na nasze serca!

Marek! Bardzo dziękujemy za fantastyczne zdjęcia i filmy! Dziękujemy za pełną profeskę, za poczucie humoru i wspaniałą atmosferę zarówno na sesji jak w naszym dniu! Z takimi profesjonalistami to aż przyjemność współpracować! Dziękujemy i chyba weźmiemy ślub jeszcze raz żeby mieć nowe piękne zdjęcia i filmy od Ciebie! jeszcze raz baaaardzo dziękujemy!
Karolina i Humert
Profesjonalizm, rozsądek, wyczucie, wyjątkowy styl, doskonałe zdjęcia! Podejście do klienta, cierpliwość, zaangażowanie, pasja. Bardzo miły i kontaktowy człowiek, a jednocześnie w pełni skupiony na swojej pracy fotograf. Serdecznie polecam:)))
Piotr i Natalia
Marku mimo moich Wszystkich kiepskich dni i snów sciagajacych sen z powiek (czy wszystko będzie dobrze I czy wszystko się uda) Razem ze Swoją ekipa sprawiliście że ten dzień był jak bajka ! Twoje pozytywne nastawienie i energia nie pozwały na stres !! Film odebraliśmy w czwartek A ja już go znam na pamięć I gdy oglądamy wspólnie to emocje wracają jak bumerang ! Dziękujemy za Wasz Profesjonalizm wiem że nie było że mną Łatwo ;) Ale zdjęcia są Magiczne uchwyciłeś takie emocje achhh... CUDO!;* ps. mam nadzieję że miło będziesz wspominał niezdyscyplinowana i NAJbardziej roześmiana parę na sesji ;);*
Zuzanna i Marcin
Marka i jego ekipę polecił nam Dj który grał na naszym weselu - i tak sobie myślę że chyba nic lepszego nie mogło nam się przytrafić! ❤ Już na pierwszym spotkaniu wiedziona że to właśnie jego szukaliśmy! Człowiek z pasją, widać ze kocha to co robi i robi to fantastycznie! Zdjęcia jak i film po prostu piękne, po kilku miesiącach oglądania wciąż budzą w Nas takie emocje jak w dniu w którym odebraliśmy materiał. Cała ekipa bardzo pomocna, pokierowali Nas w dniu ślubu, co i jak mamy robić żeby wyszło pięknie i tak też wyszło! Materiał otrzymaliśmy bardzo szybko patrząc na to ile pracy włożyli w to co dla Nas przygotowali. 😊 Polecamy z całego serca i jeszcze raz dziękujemy!!! Aniołki
Dominika i Janek
Marku, chcielibyśmy Tobie podziękować z całego serca za wspaniałe zdjęcia oraz pełen wzruszeń film ślubny jaki dla nas przygotowałeś atmosfera jaką wprowadzałeś w tym ważnym dla Nas dniu sprawiła, że stres poszedł w zapomnienie będziemy Tobie wdzięczni do końca życia za to że w profesjonalny sposób uwieczniłeś każdą chwilę naszego Ślubu.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie
Kinga i Artur
Mistrz nad Mistrzami, Najlepszy z Najlepszych! :) Marku, przede wszystkim DZIĘKUJEMY! Oglądając zdjęcia i film możemy wrócić zawsze do Najcudowniejszego Dnia w Naszym Życiu! Uwieczniłeś wszystkie magiczne momenty z Tego Dnia :) Wszystkie emocje wracają, kiedy mamy album w rękach, a łezka w oku się kręci ze wzruszenia :) Najpiękniejsza pamiątka! Profesjonalista! Nie tylko Marek ale też Wiktoria i Krystian to zdecydowanie Mistrzowie w swoim fachu. Super zgrana ekipa, co ma ogromny wpływ na jakość ich pracy :)
Pozdrawiamy Was gorąco!

P.S. Marka poznaliśmy już wcześniej, na sesji narzeczeńskiej, a także nagrywając filmik z podziękowaniami dla rodziców i powiem tak: "MA CHŁOPAK CIERPLIWOŚĆ!", bo z moimi pomysłami bywało różnie
Monika i Mariusz
Od naszego ślubu minął rok, co oznacza, że film i zdjęcia obejrzeliśmy już setki razy i za każdym razem nas zachwycają, a co więcej tak doskonale oddają tamte chwilę, że zawsze pojawiają się łzy wzruszenia :)

Marek jest profesjonalistą na każdym kroku. Od pierwszego spotkania aż po to, kiedy odbieraliśmy zdjęcia. Doskonale doradzał, był elastyczny, w trakcie ślubu i wesela działał tak, że nie było go widać, a w czasie pleneru zbudował taką atmosferę, że nawet najbardziej zamknięta w sobie osoba na pewno by się otworzyła :)

Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług Marka
Filip i Agnieszka
Drogi Marku! Chcieliśmy Ci napisać , ze jesteś profesjonalistą na bardzo wysokim poziomie, a Twoja twórczość jest dla nas wyjątkowa. Z ręką na sercu możemy także powiedzieć, że wybór jaki dokonaliśmy, by współpracować z Tobą Marku, był najlepszy jaki mogliśmy zrobić. Gdyby każda firma tak funkcjonowała i gdyby wszyscy mieli takie podejście , i tyle serca co Ty, to Państwo Młodzi nie mieli, by zmartwień ze ślubami. Będziemy Cię polecać na przyszłość i na pewno jeszcze wrócimy.
Patrycja i Johannes
08 / 08